Özgür Ferhat’tan ‘toplumsal Hizmet ’sözü

Özgür Ferhat’tan ‘toplumsal Hizmet ’sözü

Rodop SİRİZA milletvekili adayı Özgür Ferhat, seçimlerde kendisine verilecek destekle azınlığa layık bir milletvekili olacağını belirtti. Ferhat yaptığı yazılı açıklamada toplumsal hizmet sözü verdi.

Açıklamasında, önümüzdeki seçimlerde yeniden SİRİZA Partisinden Rodop ili milletvekili adayı olduğunu hatırlatan Özgür Ferhat şu ifadeleri kullandı:

“Verdiğimiz tüm mücadeleler, aydınlık yarınlara ve hep birlikte kazanacağımız toplumsal ve siyasi zafere olan inancımızın teminatıdır.

Yıllardır şahsıma göstermiş olduğunuz güven ve büyük desteğin bu seçimlerde bölgemize ve azınlığımıza layık olan ve milletimizin iradesinin üzerinde başka bir güç tanımayan bir milletvekili kazandıracağı inancındayım.

Sizleri üst düzey siyasi mercilerde en iyi şekilde temsil edebilmem adına tüm halkımızı bir kez daha güç birliğine davet ediyorum ve bu hususta sizlere onurum ve şerefim adına sadakat ve güçlü hedeflerle toplumsal hizmet sözü veriyorum. Şimdiden hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, hak ettiğimiz hayat adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”